Gdynia zaprasza na kurs

10.01.2015, godzina 18:25

Od lutego 2012 roku wchodzą nowe przepisy dotyczące prawa jazdy. Po pierwsze ulega zmianie test z teorii – znacząco wzrasta pula pytań na które można trafić: do trzech tysięcy. Nie będzie szansy cofnięcia się do wcześniejszego bądź zostawionego na później zadania. Dodatkowo osoby, które zdadzą egzamin będą poddane dwuletniemu okresowi próby, a na szybie auta którym będą przez ten czas przemieszczać się, będzie przyklejony zielony listek. Po kilku miesiącach od zdania prawa jazdy każdy będzie zmuszony zrobić kurs doszkalający. Ponadto zmienią się też kategorie pojazdów, a także wytyczne utracenia prawa jazdy i naliczania punktów karnych i nie uratuje nas od tego żaden adwokat Wejherowo.

W związku z takimi wymienionymi modyfikacjami, ośrodki szkolenia kierowców stoją przed ważnym wyzwaniem. Wchodzące przepisy w większym stopniu żądają od szkół nauki jazdy świetnego przygotowania kierowców, zabiegających o tzw. prawko.

W tym momencie na rynku szkół kierowców ma miejsce bardzo duża konkurencja, dodatkowo coraz więcej osób chce zdać prawo jazdy. Gdynia pod tym względem też nie jest wyjątkiem. Szkoły nauki jazdy walczą o klienta, oferując mu sprawny i spokojny kurs na prawo jazdy Gdynia. Co więcej podsuwają także elastyczne sposoby nauki jazdy – zwyczajny, w tygodniu, albo też szybszy w weekendy. Dzięki temu mają zamiar maksymalnie przystosować się do żądań klienta i spełnić jego oczekiwania i dbają o pozycjonowanie swojej marki na rynku.

Rywalizacja o klienta ma miejsce nie tylko przez dostosowanie się do wymagań i żądań kursanta. To również podniesienie kwalifikacji instruktorów jazdy, prawidłowe podejście do kursantów. Standardem staje się sytuacja, w której po większej liczbie skarg zwalnia nauczyciela jazdy – jeżeli jest zbyt nerwowy, antypatyczny czy też osoby u niego uczące się na prawo jazdy Gdynia mają niską zdawalność testów egzaminacyjnych.

Zbliżające się zmiany to ciężki czas nie tylko dla zdających, ale także szefów ośrodków nauki jazdy. Prawo jazdy Gdynia to niezmiennie obiekt pożądania wielu młodych ludzi, więc jest o co walczyć i dla kogo się rozwijać.

 
© 2017 All Rights Reserved